CERA NACZYNIOWA

Program przeznaczony dla cery naczyniowej i wrażliwej. Stosowane tu specjalne preparaty zapobiegają pękaniu naczynek: leczą, łagodzą, uspokajają i koją. Naczynia krwionośne są wzmacniane i uszczelniane. Zostają złagodzone zaczerwienienia na skórze. Program zapobiega negatywnym efektom zmian pogodowych. Stanowi ochronę przeciwko wolnym rodnikom. Skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Rekomendowany również dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach lub narażonych na częste zmiany temperatur. Jest to zabieg leczniczy, który najlepiej stosować w serii.

Gdy wrażliwa skóra potrzebuje specjalnej troski…
Clarena - Zabieg odżywczy dla skór naczyniowych.

Wskazania do zabiegu:

Dla skóry płytko unaczynionej z couperose, wrażliwej, wysuszonej z utratą naturalnych mechanizmów obronnych i starzejącej się. Polecany również dla skóry atroficznej (skóra palaczki), zmęczonej, szarej i zestresowanej.

Działanie zabiegu:

Skóra po zabiegu jest odżywiona, wyciszona, zrelaksowana, nawilżona, wygładzona (zredukowane są drobne zmarszczki) i kompleksowo zrewitalizowana. Zabieg wzmacnia również mechanizmy obronne skóry, poprawia elastyczność naczyń włosowatych, zwiększa równowagę biologiczną komórek oraz podtrzymuje i wzmacnia warstwy komórkowe, zapewniając maksymalny relaks i wypoczynek.

UKOJENIE – zabieg do cery naczyniowej, wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr czy mróz. Składniki zastosowane w zabiegu zmniejszają nadreaktywność naczyniową, wzmacniają ścianki naczyń krwio0nośnych, likwidują podrażnienia, chronią skórę przed wolnymi rodnikami. W zabiegu wykorzystywana jest sonoforeza, pomagająca składnikom aktywnym lepiej penetrować w głąb skóry.

© 2011 4-media. All rights reserved.