MAKIJAŻ
Zdrowa cera
Makijaż próbny...

daje możliwość ewentualnych poprawek przed właściwym makijażem ślubnym, tak abyś w dniu ślubu wyglądała idealnie.

Makijaż wieczorowy...

ślubny , okazyjny (karnawał , studniówka , komunia itp.) - pozwala wydobyć naturalne piękno, podkreślić to co najlepsze i zatuszować mankamenty. Perfekcyjnie wykonany i dobrany do kształtu twarzy i typu kolorystycznego sprawi ze poczujesz się piękna, kobieca i zadbana.

Makijaż dzienny...

powinien być subtelny, stonowany i przede wszystkim naturalny. Powinnaś czuć się w nim zadbana i atrakcyjna. Dobór kolorów to sprawa indywidualna, ale kroki do jego wykonania pozostają zawsze te same.

To, na jaki zdecydujesz się kolor, zależy od twojej karnacji, oprawy oczu, koloru włosów, a często także od pory roku. Ciepłą wiosną i latem wybieramy kolory pastelowe i delikatne, zimą malujemy się mocniej i używamy bardziej wyrazistych barw. Kolory z gamy brązu, w zależności od ich tonacji będą ładnie wyglądały na każdym odcieniu skóry. Ocieplą ją słoneczną opalenizną i nadadzą cerze świeży, młodzieńczy wygląd.

Makijaż Wieczorowy to dla wielu z nas jest dopełnieniem stroju, kiedy wybieramy się na specjalne wyjście. Jest mocniejszy od makijażu dziennego, dla którego typowe są stonowane, pastelowe kolory. Kiedy malujemy się na wieczór, możemy pozwolić sobie nie tylko na mocniejsze zaznaczenie naszej urody, ale także na bardziej intensywne barwy. Oko może zostać podkreślone na przykład na granatowo, czy grafitowo a usta mogą być w wyrazistej czerwieni.

Makijaż wieczorowy jest także bardziej świetlisty niż dzienny, możemy użyć do niego podkładów rozświetlających a także specjalnych pudrów zawierających drobinki odbijające światło oraz brokat. Przy tego typie makijażu obowiązuje zasada, że mocno podkreślamy tylko wybraną część: bądź akcentujemy oczy, na przykład w stylu smooky eyes i wtedy usta pozostają naturalne, bądź mocno zaznaczamy wargi, pozostawiając delikatnie podkreślone oczy. Należy pamiętać także o tym, że makijaż wieczorowy powinien być dobrany do naszego stroju.

Makijaż Ślubny to rodzaj makijażu, który łączy w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Makijaż Panny Młodej ma za zadanie z jednej strony w dyskretny, subtelny sposób podkreślić rysy twarzy, piękno jej urody, a z drugiej zaś ukryć jej niedoskonałości np: przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia. Korekta twarzy powinna również dotyczyć kształtu twarzy, który powinien być zbliżony do owalu.

© 2011 4-media. All rights reserved.