O NAS Kilka słów o salonie, jego pracownikach.
 • Pic
  Witamy serdecznie
  w Salonie „Nefretete"

  Z marzeń, inspiracji i doświadczeń powstał w maju 2006r. Salon, który mieści się w centrum Ostródy przy ulicy Kopernika 6. Pasja, którą wkładam w moja pracę, pozwala mi sprostać najbardziej wymagającym i wyjątkowym klientom. Dzięki ciągłemu podnoszeniu własnych kwalifikacji oraz udziałowi w licznych konferencjach i sympozjach naukowych posiadam dostęp do wszelkich nowinek kosmetycznych pojawiających się na rynku. Staram się, aby mój salon był nie tylko miejscem intensywnej pielęgnacji, ale również miejscem relaksu i dobrego samopoczucia.

  W trosce o wysoką jakość usług proponuje profesjonalizm oraz komfortowo wyposażone gabinety, wybór odpowiednich zabiegów dający maksymalny efekt i bezpieczeństwo.

  Ciało i umysł mogą zatrzymać się na chwilę, odpocząć, uwolnić się od napięć i stresu oraz zregenerować siły do dalszego funkcjonowania.

  Nefretete posiada bogata ofertę, która została przygotowana w precyzyjny i przemyślany sposób, tak aby dostosować usługi do Państwa indywidualnych potrzeb. Wizyta w naszym gabinecie to niepowtarzalny sposób na zadbanie zarówno o ciało jak i duszę. Profesjonalizm, miła atmosfera, innowacyjny sprzęt oraz estetyczne otoczenie zapewnia najwyższą jakość usług.

  Zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków firm CLARENA, CHANTARELLE, JANSSEN, BIELENDA, AA, na profesjonalnych urządzeniach kosmetycznych firm: Rubica, ABACOSUN

  Wszystko to daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji z wykonanych w naszym salonie zabiegów.

  Nasz salon otrzymał nominację w ogólnopolskim konkursie na najlepszy salon kosmetyczny- TOP BEAUTY SALON Clarena 2011! Dziękujemy wszystkim Klientom - to Wy przyczyniliście się do tego sukcesu. Wielki finał w styczniu 2012!

  Pic
© 2011 4-media. All rights reserved.