ZABIEGI ROZJAŚNIAJĄCE PRZEBARWIENIA

Problem nierównomiernego kolorytu skóry, plamy, przebarwienia, piegi, jest wynikiem procesu starzenia skóry, zbyt częstych i długich kąpieli słonecznych, zmian hormonalnych (ciąża, kuracja hormonalna), stosowanie leków, ziół i kosmetyków światło uczulających. Melanocyty w wyniku zaburzeń produkują zbyt dużo barwnika, który rozkłada się nierównomiernie tworząc plamy i przebarwienia.

Zabieg po mikrodermabrazji.

Polecane dla skóry ze skłonnościami do przebarwień. Systematyczne zabiegi złuszczająco-rozjaśniające w połączeniu z ochroną przeciwsłoneczną pozwalają skutecznie rozjaśnić przebarwienia na skórze. Gabinet nasz proponuje połączenie metody mikrodermabrazji diamentowej z kwasami mającymi działanie silnie rozjaśniające skórę. W szczególnych przypadkach ten rodzaj zabiegów poprzedzany jest konsultacją lekarską.

GOLDEN VIT C LINE (Clarena) - Zabieg rozjaśniający.

Zabieg stymulujący i rozjaśniający przebarwienia. W skazany dla skór z kruchymi naczyniami w celu ich wzmocnienia jak również dla cer z plamami barwnikowymi.

WHITE LINE (Clarena) - Zabieg intensywnie wybielający.

Rozjaśnia przebarwienia już istniejące i zabezpiecza przed kolejnymi. Chroni przed słońcem które przyczynia się do powstawania plam.

© 2011 4-media. All rights reserved.